GRAJ RAZEM Z NAMI

ZOSTAŃ PARTNEREM ORŁA I GRAJRAZEM Z NAMI!!!!!

Jesteśmy stowarzyszeniem z prawie 100-letnią tradycja, które propaguje i rozpowszechnia wśród mieszkańców naszej gminy zdrowy i sportowy tryb życia. Jesteśmy organizacją NON-PROFIT, która utrzymuje się głównie ze składek członkowskich, darowizn oraz dotacji z Urzędu Gminy.Naszym głównym celem jest rozpowszechnienie sportu wśród młodych mieszkańców naszej gminy.

Zarząd Klubu ORZEŁ BOBROWNIKI chcąc uzyskać jak najlepsze efekty działalności informuje o możliwości rozpoczęcia współpracy biznesowej z naszym klubem. Pragniemy poinformować, że do Państwa dyspozycji w celu rozpowszechnienia Państwa marki KS Orzeł Bobrowniki dysponuje licznymi kanałami promocyjnymi. Należą do nich:

- Miejsca na strojach sportowych zawodników

- Miejsca na banerach rozwieszanych podczas spotkań w roli gospodarza,

- Miejsca na banerach rozwieszanych na ogrodzeniu stadionu przy drodze przelotowej na lotnisko w Pyrzowicach,

- Baner reklamowy na stronie internetowej www.orzelbobrowniki.futbolowo.pl

Nasz klub w roku 2022 będzie obchodził jubileusz 100-lecia istnienia. Posiadamy sekcję piłki nożnej, w której trenują drużyny seniorów i młodzików. Przy naszym stadionie dzięki uprzejmości Urzędu Gminy powstał kort tenisowy i w planach i marzeniach klubu jest otwarcie sekcji tenisa ziemnego dla dzieci.

Jeśli jesteście państwo osobami, którym na sercu leży dobro naszych najmłodszych, a przy okazji chcieliby Państwo reklamować swoją firmę to zapraszamy do wsparcia naszego klubu i nawiązania współpracy.

KS ORZEŁ Bobrowniki

ul. Polna 37